?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Великолепным законопроектом порадовал народный депутат Черновецкий, политическая и, надо полагать, исходя из текста предлагаемого вниманию документа, сексуальная активность которого привлекает все большее и большее внимание мозговедов, а также их культурных визави - акул пиарА. Проект явно имеет целью породить странные надежды в среде искусствоведов, которым надлежало бы занять главенствующее место при реализации положений Закона Украины "О защите общественной морали от продукции, пропагандирующей порнографию", если бы тот, не дай Бог, вступил в силу.

Первичный законопроект доступен здесь:
http://oracle2.rada.gov.ua/pls/zweb/webproc34?id=&pf3511=13478&pf35401=32486

Прошедший первое чтение и подготовленный ко второму с измененным названием (хотя и сокращенным, но более глобальным "О защите общественной морали" местами не менее смешной, хотя, конечно, уже не такой оголтелый):

http://oracle2.rada.gov.ua/pls/zweb/webproc34?id=&pf3511=13478&pf35401=39840

Читайте и наслаждайтесь, не забывая, однако, о том, что это допустимо только в специально установленных местах.

Comments

( 3 comments — Leave a comment )
adolfych
Sep. 29th, 2003 01:38 pm (UTC)
больше делать нехуй, как вникать.
пожалуйста-в двух словах суть-если уж запостили.
andriyko
Sep. 30th, 2003 08:11 am (UTC)
Поглядите для начала термины и определения. Дальше будет еще смешнее. Суть тут не пересказать - это видеть надо.

Стаття 1. Основні поняття і терміни, використані у цьому Законі

Суспільна мораль - система етичних норм, правил поведінки, що склалася в суспільстві на основі традиційних духовних і культурних цінностей, уявлень про добро, честь, гідність, громадянський обов'язок, совість, справедливість.

Національні культурні цінності - моральні та естетичні ідеали, норми і зразки поведінки, мови, діалекти і говори, національні традиції і звичаї, історичні топоніми, фольклор, художні промисли і ремесла, твори культури і мистецтва, результати і методи наукових досліджень культурної діяльності, приміщення, споруди, предмети і технології, що мають історико-культурне значення, унікальні в історико-культурному відношенні території та об'єкти.

Сексуальний потяг - сукупність переживань, які притаманні людині як носію генів визначеної статі.

Сексуальні дії - сукупність дій і способів, спрямованих на задоволення сексуального потягу.

Порнографія - вульгарно-натуралістична, цинічна, непристойна фіксація статевих актів, самоцільна, спеціальна демонстрація геніталій, антиестетичних сцен статевого акту, сексуальних збочень, замальовок з натури, які не відповідають моральним критеріям, ображають честь та гідність людини, спонукаючи негідні інстинкти.

Твори, що пропагують порнографію – твори, в яких смакуються сцени сексуального насильства.

Продукція еротичного характеру – матеріали сексуальної спрямованості, зорієнтовані на доросле населення, які не збуджують в аудиторії низинні інстинкти, не є образливими.

Видовищні заходи еротичного чи сексуального характеру - будь-які форми публічного показу продукції еротичного характеру і (чи) сценічні дії сексуального характеру.

Еротичне мистецтво - зображення людини в розмаїтті її переживань, що відтворює красу людського тіла, одухотворяє сексуальність і стверджує справді людське у статевих відносинах з урахуванням статевовікових та індивідуальних особливостей людей.

Засіб масової інформації еротичного чи сексуального характеру – засіб масової інформації, який у цілому і систематично експлуатує інтерес до сексу, використовує сексуальну тематику як провідну.

Обіг продукції сексуального характеру - ввезення продукції сексуального характеру на територію України, виготовлення і (чи) зберігання такої продукції з метою її розповсюдження, реклама, розповсюдження такої продукції у будь-якій формі, в тому числі торгівля нею, проведення видовищних заходів сексуального характеру.

Державне регулювання і контроль обігу продукції сексуального характеру – застосування порядку та умов обігу цієї продукції, визначених законом і прийнятими на його основі нормативно-правовими актами, а також встановлення механізму захисту суспільної моралі, обов'язків державних органів, органів місцевого самоврядування, організацій, незалежно від форми власності, по забезпеченню захисту суспільної моралі.

Інші поняття і терміни вживаються в цьому Законі у значеннях, визначених чинним законодавством України.
jah_tim
Oct. 1st, 2003 04:45 am (UTC)
ох бля :))))))
( 3 comments — Leave a comment )

Latest Month

August 2010
S M T W T F S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Tags

Exchange Rates

My blog has planted an oak tree.

counter

Рейтинг блогов
Погода в Києві
Powered by LiveJournal.com