Zl (andriyko) wrote,
Zl
andriyko

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

УкрСаусПарк - 1005

1005 - A Million Little FibersНа момент, коли я висловив своє "фе" з приводу вдаваної байдужості до чудових мультиків, цей епізод у нас з mr_southparker був майже готовий. Після консультацій зі співавтором і слушних коментарів деяких читачів, ми вирішили продовжувати цю "жалобну працю", хоча, ймовірно, і з дещо меншим натхненням.

Отже, в цій серії йдеться про улюбленця багатьох прихильників серіалу (гідну конкуренцію може скласти лише Картман) - Рушничка.

Як завжди трохи обдовбаний, той уважно прислухається до внутрішнього голосу, внаслідок чого...не може не втратити роботу.Його дебют на ниві красного письменства не складається,..проте він знаходить сили винайти для себе чудове псевдо і наблизитися до мети.Тим більше, на допомогу йому приходить сама всевидюча і всезнаюча Опра Уїнфрі, та ніхто не знає, чим це обернеться.Внутрішні голоси є не лише в Рушничка, і вони дуже норовисті.Ці голоси влаштують так, що наш герой викличе цікавість не лише у вдячних читачів.Викриття стає надто близьким на шоу великого Ларі Кінга,..


а Опра тепер аж ніяк не стане Рушничку в пригоді.Раптом події набувають небувалого обороту, що призводить до захоплення заручників, - і ким!Доблісний загін спеціального призначення робить все можливе для порятунку нещасних, але чи вдасться це його бійцям?В ході всіх цих подій Рушничок приходить до засадничого висновку, який, тим не менш, не знаходить згоди багатьох незалежних дослідників.

Що станеться з Рушничком? Чи врятуються заручники? Яка доля чекає на таємничих терористів? І взагалі - чи легкий хліб творця?

Дивіться - і дізнаєтеся!


Завантажити мультфільм англійською з українськими субтитрами (~55Mb) можна за посиланнями нижче:


http://rapidshare.com/files/4860827/1005_-_A_Million_Little_Fibers-uv.avi.html - International

UA-IX, завантаження з-поза меж підтримується з меншою швидкістю:

Завантажити з upload.com.ua

Увага! При завантаженні з www.upload.com.ua настійливо рекомендується користуватися відповідними програмами (FlashGet, ReGet etc). В іншому випадку файл в більшості користувачів несподіванно переривався вже на перших 100Кб.


З нетерпінням чекаємо на ваші відгуки та пропозиції!
Вони справді дуже допомагають в роботі над новими епізодами.
І, врешті, давайте вже, пропіарте :)
Let's make UkrSouthPark better!


Посилання на попередньо відтитровані епізоди:
914 - Bloody Mary ("Кривава Мері")
1011 - Hell On Earth 2006 ("Сущий ад - 2006")
Tags: south park, аудіо-відео
Subscribe

 • Волоцюги

  vent_de_la_mer навеял Лет шесть тому назад мы с Полиной Величко сидели в какой-то из львовских кнайп, вроде бы в "Синей фляжке",…

 • А вы не будете!

  Лучший эпизод фильма из детства "Достояние Республики". Перед этим монологом банда рьяно играет в лото, выставляя на карточках патроны.…

 • Каперская "лицензия"

  Как и во времена великих морских войн и открытий, великие державы (теперь - корпорации) стараются перетянуть на свою сторону пиратов. Вот и…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments