Zl (andriyko) wrote,
Zl
andriyko

 • Music:

Ото початився з Президентом. Далі буде

Andriyko Zlov, 16:49
Запитання: Пане Президенте, чи не вважаєте ви сучасну судову систему загрозою національній безпеці? Чи не здається вам, що існуючу в ній заразу самими інституційними заходами, на кшталт реформи, не витравити?
Відповідь: Однієї простої відповіді тут немає. Щось може взяти на себе ефективна реформа, щось - ефективна боротьба з корупцією, щось можна змінити статусом системи, щось - забезпечити змінами соціального статусу суддів і працівників суду. Іншими словами, хвороба, яка глибоко пустила метастази в українських судах, формувалася не протягом одного року, і її лікування, безумовно, не є швидким. Але переконаний, в цьому плані треба діяти. Тому я запропонував проведення, з одного боку, судової реформи. З іншого - починаючи з 2007 року, ми суттєво змінюємо статус судді, перш за все, соціальний. Ми розробили окремий план фінансування розвитку суду, ми маємо понад 420 проблемних приміщень суду, де не можна творити судочинство та ін. Це комплексна дія, і кожна країна, як правило, виходила з такої проблеми кілька років спільними злагодженими діями.


http://www.interview.president.gov.ua/index.htm?rnd=0.4330749712647698

Три дні не буду мити монітор :)
На жаль, він не сказав, як замінити їм мізки на які-небудь інші...
Subscribe

 • "Но сам процесс!"

  Тут недавно очередная судебная реформа случилась. Ваш покорный слуга вообще крайне невысокого мнения о любых, за исключением потрясающей…

 • kaaz, ad memoriam (23.I.1976 - 1.VIII.2008)

 • (no subject)

  Сделала вот rastamandita вместе со мной картинку для soap_thriller, а там никак не отреагировали. Не пропадать же…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 9 comments