Zl (andriyko) wrote,
Zl
andriyko

 • Mood:
 • Music:

Геть обридався, або АЗАРЄНІЄЗважаючи на роль і місце, які посідає Азаров в українській політиці, пропонується прийняти окремий Закон України «Про Азарова», яким має регулюватися діяльність всіх органів влади, Президента, Кабінету Міністрів, обласних, районних, міських державних адміністрацій, державних адміністрацій у містах Києві та Севастополі стосовно постаті Азарова.

Цей Закон завершує собою творення низки законодавчих актів, необхідних для становлення політичної системи України, і разом зі змінами до Конституції України від 8.12.2004 року, Законом про Кабінет Міністрів, Законом про Президента і Законом про опозицію становить собою замкнений цикл політичного реформування країни.Вибрані місця:

Стаття 2.
Азаров є керівною і спрямовуючою силою українського народу, розумом, честю і совістю нашої епохи.

Стаття 6.
Мова, якою розмовляє Азаров, є офіційною мовою, державною мовою і одночасно мовою міжнаціонального спілкування в Україні. Будь-які зміни в мові допускаються виключно Азаровим і за його особистою згодою.

Стаття 7.
Стосунки Азарова з Президентом регламентуються нецензурним виразом, який означає індифірентно-байдуже сприйняття дійсності.

Стаття 12-прім.
Азаров має право встановлювати ордени і медалі, що ходять нарівні з державними і мають ту ж купівельну спроможність, покриваються золотом та всіма активами Нацбанку. Азаров має виключне право нагороджувати орденами власного виробництва Костянтина Затуліна.

Стаття 17.
За Азаровим встановлюється довічне право на отримання привілеїв. Зокрема після добровільного виходу на пенсію за ним зберігається право на своєчасне отримання роялті з відшкодування ПДВ з діяльності всіх малих і середніх підприємців України. Розмір ПДВ встановлюється Азаровим окремо і оголошується щоденно по телебаченню після прогнозу погоди і курсу валют.

Стаття 18.
Роялті з відшкодування ПДВ може перевищувати 100% тільки у екстренних випадках.

Стаття 19.
Екстренність випадків встановлює Азаров.

Стаття 21.
Оскільки окремим Законом Азарову заборонено їздити на полювання, він формально може вважатися невмирущим і безсмертним.

Стаття 21-прім.
Всі тіла у природі притягуються з силою, прямо пропорційною добутку їх мас і обернено пропорційною квадрату відстані між ними.

Стаття 28.
Герб Азарова становить собою золотий щит зі значками долара, євро, рубля і маната. По боках від щита – мечі, внизу – карта ЄЕП, над щитом – пижикова шапка.
Tags: polysicks
Subscribe

 • Мой подарок

  Последние дни проходят под знаком увиденного и услышанного в этом ролике. Нет ничего невозможного, нет никаких сожалений! Хочу, чтобы и вы,…

 • 33

  Photo courtesy Sergiy Domashenko

 • Акція пам’яті і протесту проти брутальності міліції

  1 червня 2010 року о 10 год. Шевченківське РУ ГУ МВС України (біля Інституту міжнародних відносин і Обласної лікарні) Ігор Індило загинув у…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 5 comments