Zl (andriyko) wrote,
Zl
andriyko

"Наши люди по заграницам не ездят"

Щойно Чечетов сказав майже дослівно: "Поки Юлія Володимирівна була у Франції, я зустрічався з виборцями <...> Виборці у Францію не їздять".

Правильно. Їхні виборці до Франції не їздять. Їздять їхні "найкращі представники". Лазурний Беріг, Монте-Карло... А хотілося б, щоб всі виборці туди їздили. Причому спонтанно, на уїкенд. А виборці Саркозі і Руайяль щоб їздили до нас. І не просто їздили, а й радо поверталися.

Скажіть на милість, ну як можна серйозно сприймати фракцію з менталітетом недолугої управдомші з найвідомішої радянської комедії? Вони не апологети радянського, вони - прихильники того, що навіть радянське суспільство вважало застарілим і кострубатим. Так-так, саме такі, оскільки чомусь саме ця особа подає саме ці мантри. Могли б принаймні набагато більш розсудливу Богатирьову випустити. Але ж ні, виходить цей ощипаний "яструб". Носія золотої ручки за 85 коп.

Лише дешева подвійна мораль і хвора голова може вважати антиконституційною реалізацію людьми права на збори, гарантованого Конституцією. Це настільки дешево, що з кожним роком купуватиметься на ций мозковий мотлох все менше і менше людей, залишаючи цей чудовий товар навіженим та дуркуватим. Це нічого, що поки що багато хто "обманываться рады".
Tags: polysicks
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 3 comments