Zl (andriyko) wrote,
Zl
andriyko

"Наши люди по заграницам не ездят"

Щойно Чечетов сказав майже дослівно: "Поки Юлія Володимирівна була у Франції, я зустрічався з виборцями <...> Виборці у Францію не їздять".

Правильно. Їхні виборці до Франції не їздять. Їздять їхні "найкращі представники". Лазурний Беріг, Монте-Карло... А хотілося б, щоб всі виборці туди їздили. Причому спонтанно, на уїкенд. А виборці Саркозі і Руайяль щоб їздили до нас. І не просто їздили, а й радо поверталися.

Скажіть на милість, ну як можна серйозно сприймати фракцію з менталітетом недолугої управдомші з найвідомішої радянської комедії? Вони не апологети радянського, вони - прихильники того, що навіть радянське суспільство вважало застарілим і кострубатим. Так-так, саме такі, оскільки чомусь саме ця особа подає саме ці мантри. Могли б принаймні набагато більш розсудливу Богатирьову випустити. Але ж ні, виходить цей ощипаний "яструб". Носія золотої ручки за 85 коп.

Лише дешева подвійна мораль і хвора голова може вважати антиконституційною реалізацію людьми права на збори, гарантованого Конституцією. Це настільки дешево, що з кожним роком купуватиметься на ций мозковий мотлох все менше і менше людей, залишаючи цей чудовий товар навіженим та дуркуватим. Це нічого, що поки що багато хто "обманываться рады".
Tags: polysicks
Subscribe

 • A Snow Ghost

  An evening view of the Presidential Palace at heavy snowfall. Vilnius, 23 December 2008

 • Well-Organised Chaos

  Yards at the foot of the Acropolis. Athens, 16 November 2009

 • Ho-ho-ho!

  Frozen lichens on the pineshaft. Trakai, Lithuania, 22 December 2008.

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments