Zl (andriyko) wrote,
Zl
andriyko

Галаперідолу - Гал(уб)аватаму!

"Я готовий, щоб на мене надягли ваші кайдани, пане президенте Ющенку. Я готовий до того, щоб сидіти у в’язниці за те, що я відмовляюся виконувати ваш злочинний антиконституційний указ!", - сказав Головатий. "Прошу вас, не чіпайте інших депутатів... Прошу, зробіть це, якщо це ваша демократія! Шановні депутати, заспокойтеся. Вони будуть арештовувати ключових фігур!"

Коментуючи слова Ющенка про те, що політика прем'єра Віктора Януковича може призвести до спалаху насильства і повторення в Києві подій, що відбулися в Москві у жовтні 1993 року, Головатий сказав: "Я готовий тут залишитися під уламками бетону і скла, під танками Ющенка для того, щоб захистити українську Конституцію!".


http://www.pravda.com.ua/news/2007/4/5/56961.htm


Шизофренія, манія величі, манія переслідування - наочно. Да памагітє же єму хто-нібудь, ізвєдьотся же чєлавєк, так старатєльно імітіровать слабоуміє! Відітє, что биваєт, когда очєнь хочєтся уютно кутаться в мантійку судді Європєйского суда в Страсбурє?!

Взагалі-то давно настав час складати постійно чинний рейтинг уйобищ від вітчизняної юриспруденції. Оголошую прийом кандидатур: інші герої дня, Підрахуй, Прікурор, Судовий Уманоїд, хто там ще?
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 10 comments