Zl (andriyko) wrote,
Zl
andriyko

Уманоїд
Уманоїд - це той самий протеже Підрахуя Ківалова суддя Колесниченко, якого Президент на свою голову перевів з Умані до Печерського районного суду м. Києва та ще й призначив там головою. Чим він тоді думав - невідомо, але тепер всіляко намагається від нього здихатися, скасувавши Указ про призначення головою. Але вчора той так допік, що скасовано навіть указ про переведення до Києва. Звісно ж, добродій оскаржуватиме ці дії з усією люттю, притаманною боротьбі "понаєхавших" за теплі столичні місця :) А я б на місці Президента переводив би його щодня до нового суду - щоб не розслаблявся. Шкода, що не можна перевести одразу десь на Камчатку.

Але справа навіть не в тому. Це ж який треба мати уміщє, щоб як макака хвалитися відібраною цяцькою та ще й у такий спосіб?! Так-так, ця "Ваша жесть", заволодівши печаткою суду, хлопнула її собі на руку! Це, мабуть, щоб показати, наче вираз "Клейма нема де ставити" - не про нього.

Нумо, шановні, зробімо фотожаби, адже тема печаток була свого часу розкрита досконало. А тут тягне щонайменше на "КГ/АМ" і "Нахуй з Києва"!


upd. Тут alden1970 резонно наводит на мысль, что с фамилией на "К" и любовью к охоте (на фото - справа от Кивалова) мог бы и поскромнее себя вести.
Tags: страшний суд
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 21 comments