Zl (andriyko) wrote,
Zl
andriyko

 • Mood:

Албанський феномен

Виявляється, тут трапляються не лише навколомузичні події сумнівної цінності, а й справжні дива (або майстерні містифікації). Ці вовк та віслюк вже третій тиждень співживаються в одній клітці. Вовка спіймали десь чотири місяці тому, а коли в мисливця не стало чим його годувати, той вирішив віддати йому на розтерзання віслюка, підсадивши його до клітки. Проте вовчисько відійшов від криловського принципу "Ти винен тим лише, що я голодний" і поставився до сусіди як до товариша по нещастю. Тварини потоваришували, поважно тримаються одна одної, викликаючи щире захоплення всіх, хто бачить цей початок чудової дружби. Містечко Паток, що за 40 км на північний захід від столиці Албанії Тірани, стало справжнім центром тяжіння для туристів та журналістів.

Тим не менш, я сподіваюся, що не лише вовки, а й люди здатні виявляти гуманізм, і хтось викупить тваринок, давши їм волю. Гадаю, господар тварин вже заробив на них набагато більше, ніж очікував у найбільших мріях. Нижче ви можете подивитися ще декілька підтверджень того, що неможливе є можливим.


Tags: екзистенція
Subscribe

 • "Но сам процесс!"

  Тут недавно очередная судебная реформа случилась. Ваш покорный слуга вообще крайне невысокого мнения о любых, за исключением потрясающей…

 • kaaz, ad memoriam (23.I.1976 - 1.VIII.2008)

 • (no subject)

  Сделала вот rastamandita вместе со мной картинку для soap_thriller, а там никак не отреагировали. Не пропадать же…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments