?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Так почалося літоВчора був чудовий день, точніше, вечір. Спочатку завдяки postman31 вибрався на останню гру фіналу Суперліги з баскетболу. Наші йолопи (БК "Київ") на зубах витягнули четверту гостьову гру, на останніх секундах закинувши м'яч не інакше як дивом. А в Маріуполі вже оголосили, що ось-ось відбудеться нагородження чемпіона. Довелося додати "в Києві". Але все це було виключно для того, щоб бездарно злити 30 очок у вирішальному матчі. Гра не йшла, "тупо не фарт", "нема ідеї" чи що там ще говорять в таких випадках. Просто не проглядалося, як вони могли наздогнати той "Азовмаш". Позаяк програли ду-у-у-уже багато, було не образливо, а смішно. Ну, в Маріуполі не так часто свята бувають, най потішаться. Їхня торсіда була у захваті: до речі, кинулося в очі, що київські фани цілком відмовилися від "дудок", в той час як у Маріуполі це досі вважається "шикарно".

Згодом пройшлися з хлопцями вечірнім Хрещатиком, ведучи інтелігентну бесіду про те, чи вдосталь романтики в зеленому туризмі, "коли під вікна кури сруть". Єдиної думки не дійшли, зупинилися на тому, що все залежить від загальної обстановки та того, що було раніше: курка чи яйце.

Пізніше на Пушкінській зобачив крайцем ока tani_flint, що саме спускалася до алкогольного узіліща. Вирішивши, що це ще не привід для знайомства, далі рушив на Пейзажну алею, де вже давнісінько не бував вечорами. Звісно ж, зустрів старих друзів. При цьому знову спливла тема курки, проте лише в моїй пам'яті - це епізод з кіно про Бората, де той каже: "Go now! Live your life!" і плаче. Радо, але недовго попатякав з кутожніками (тими, що не претендують на "богему", славними) та наближеними колами, довше з angry4ip, якого десь із рік не бачив. Там же був радий бачити людей майже з минулого, з якими востаннє розмовляли років із сім тому. Виявилося, що за цей час вони збагатили свій розум вірою в жидо-масонський заколот, про що переконано торочать, цокаючи язиками і приречено позіхаючи. (Цитата: "Ротшильд та Рокфелер - це виконавчі органи масонських лож"). Хвалили МАУП, казали, що лише там виховують справжній українськиій патріотизм. Ну, а мені що, мені ж аби посміятися, чим радо і скористався.

А ще, peактивно провівши "день без тютюну" і успішно поборовши всі його запаси, вирішив їх врешті не поновлювати. Ну-ну, вкотре-вкотре...

Tags:

Comments

( 11 comments — Leave a comment )
photomai
Jun. 1st, 2007 10:29 am (UTC)
ну хоть когда-нибудь эти попытки должны закончиться чем-нибудь положительным... а то уже даже неинтересно )
andriyko
Jun. 1st, 2007 10:35 am (UTC)
Ты что имеешь в виду, рак легких или импотенцию? :)
photomai
Jun. 1st, 2007 10:47 am (UTC)
еще менее интересно

можно принять другое решение, типа, начать курить больше
а потом ты радостно оглашаешь, что "нет, больше курить не стал"
интересно, в этом случае результат можно считать положительным?
andriyko
Jun. 1st, 2007 12:53 pm (UTC)
"Начать курить лучше" :)

Известный тебе Саша Д. в школе всем говорил, что они не умеют курить и только переводят сигареты. В ответ ему говорилось, что он переводит жвачки. Зато сейчас Саша - ярый приверженец здорового образа жизни. Типичный поступок мудака - пропагандировать что-нибудь, а потом первым же и спрыгнуть.
varonka
Jun. 1st, 2007 11:21 am (UTC)
анально чую - что-то интересное написал.
но нихуя не понимаю.
andriyko
Jun. 1st, 2007 12:50 pm (UTC)
Ну, такое, в основном о баскетболе, любви и дружбе среди млекопитающих, и о птице курице.
varonka
Jun. 1st, 2007 11:22 am (UTC)
то есть только чуть чуть
andriyko
Jun. 1st, 2007 12:55 pm (UTC)
Вот москали тоже ни хрена не понимают, но при этом говорят, что такого языка нет :) А если и есть, то его придумала австро-венгерская разведка.
oleg3365
Jun. 1st, 2007 12:46 pm (UTC)
Хорошее начало для лета))) А выбираться подышать свежим воздухом всегда полезно, и для организма и для самосознания)))) Людей живьём увидеть можно))))
andriyko
Jun. 1st, 2007 12:49 pm (UTC)
Вы что, нельзя увлекаться: реал затягивает! :)))))
oleg3365
Jun. 1st, 2007 12:57 pm (UTC)
Еще как!!! Можно там и загинуть!
( 11 comments — Leave a comment )

Latest Month

August 2010
S M T W T F S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Tags

Exchange Rates

My blog has planted an oak tree.

counter

Рейтинг блогов
Погода в Києві
Powered by LiveJournal.com