Zl (andriyko) wrote,
Zl
andriyko

 • Mood:

Свята продовжуються

Про Зелені свята в версії Tuborg знали всі, і майже всі там були. Піарити Placebo, Faithless та Гетту було б якось трохи безглуздо.

Але початок червня - це чудовий час для безлічі зелених свят: що більше - то краще. Отже, на нас очікує бадьорий уїкенд енергічного гуцульського і не лише етно-невро-ска-панк-стьобу.

Спочатку в суботу в "Бочці" на Петрівці виступатимуть "Хамерман знищує віруси". Більш відвертого, талановитого, харизматичного і майже бездоганного знущання над всім і всіма я не бачив і не чув ніколи (принаймні, якщо взяти Україну). Щось на кшталт Псоя Короленка, ось тільки місцями з напівоперним вокалом. Якщо нормально виставлять звук, щоб було гарно чути тексти, якщо збереться переважно невипадкова публіка, яка знає і любить цю команду, буде надзвичайна фієста. Думаю, вона збереться, і ви теж там будете. Не впустіть шансу "істошно поржать" - зазвичай самий лише концертний образ Хамерманів дорогого вартий!

З прес-релізу: "Группа «Хамерман знищує віруси» вернулась из ссылки и 9 июня даст первый с 2004-го года концерт в Киеве. В программе «Не спешите нас хоронить» старые («Мама я не лузер, не *****», «******* хочетца як волку») и новые («Мама *********, папа стакан портвейна» и «Весь мир бардак, все бабы *****») нетленки группы, созданные в ситуации тотальной культурной изоляции. Для тормозов (публики, не следящей за творчеством коллектива) пройдет пост-презентация вышедшего в прошлом году альбома «Поп-звезда». В программе также обсуждение с аудиторией творческих планов коллектива, выход на бис и раздача альбомов «Поп-звезда».

Группу «Хамерман знищує віруси» один раз показывали по телевизору и два раза пытались убить после концерта. Альбомы группы «Хамерман знищує віруси», выпущенные компанией «Издательство «Изда», не продаются в магазинах из-за того, что музыканты боятся судебных разбирательств по поводу нарушения авторских прав различных отечественных и зарубежных исполнителей. Группа «Хамерман знищує віруси» убедительно просит не приносить на концерт колющие и режущие предметы, оружие и взрывчатые вещества"
.

Ім'я Бога - гонорово офіційний сайт культової групи

А в неділю в старому "Бабуїні" на Богдана Хмельницького буде концерт кращої, на мою думку, української команди - "Перкалаба". Такого драйву досі не здатні породити жодні інші українські музики. Той випадок, коли все до ладу: і етно додано в міру, а не так, щоб звідусіль гуцульські орнаменти стирчали, і пускали фальшиву сльозу і справжню слину митці старої когорти. Загалом: музика свіжа, без зайвих запозичень, але з кмітливими пародіями, а персони на сцені притягують погляд своїм колоритом. Хто не побачить - той дурний. Єдине протипоказання для тих кенточків, що водночас є "льогочніками і сєрдєшніками": спекотним літнім вечором в одвіку недокондиціонованому "Бабуїні" буде затісно і задушно, бо юрба збіжиться шалена.

"Перкалаба" - це саме той випадок, коли рекомендації є майже нікому непотрібними. Не рекомендую пропустити.


perkalaba_real - ЖЖ-Перкалаба (Олег "Мох" Гнатів)
Завітати на сайт гурту

Tags: promotion, аудіо-відео
Subscribe

 • "Но сам процесс!"

  Тут недавно очередная судебная реформа случилась. Ваш покорный слуга вообще крайне невысокого мнения о любых, за исключением потрясающей…

 • kaaz, ad memoriam (23.I.1976 - 1.VIII.2008)

 • (no subject)

  Сделала вот rastamandita вместе со мной картинку для soap_thriller, а там никак не отреагировали. Не пропадать же…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments