Zl (andriyko) wrote,
Zl
andriyko

 • Mood:

Lamborghini на поліційній службіЦей Lamborghini Gallardo вартістю майже 200 тисяч доларів знаходиться в розпорядженні поліцейського управління Болоньї. Його було подаровано італійській поліції з нагоди 152 річниці від дня заснування. Авто з п'ятилитровим двигуном, що розвиває швидкість 309 км/г та розганяється до сотні за 4 секунди, є серйозним гравцем на автострадах, де відсутній верхній ліміт швидкості. Проте його основним призначенням не є гонитва за порушниками: бортова комп'ютерна система дозволяє ідентифікувати їх і зафіксувати факт порушення - квитанцію для сплати штрафу буде надіслано поштою. Але, наприклад, коли комусь потрібно миттєво доставити донорський орган, цей агрегат є ідеальним.


Але в лондонської поліції є ще потужніше звірятко:
Це - Lamborghini Murciélago LP640. 12-циліндровий двигун ємністю 6,5 л рознаняє його до сотні за 3,4 с. Навряд хтось проігнорує вимогу зупинитися. Принаймні тому що захоче подивитися на це диво зблизька.

За цим відеопосиланням можна дізнатися про машину більше з програми BBC 'Top Gear'.
Tags: штуковини
Subscribe

 • "Но сам процесс!"

  Тут недавно очередная судебная реформа случилась. Ваш покорный слуга вообще крайне невысокого мнения о любых, за исключением потрясающей…

 • kaaz, ad memoriam (23.I.1976 - 1.VIII.2008)

 • (no subject)

  Сделала вот rastamandita вместе со мной картинку для soap_thriller, а там никак не отреагировали. Не пропадать же…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments