?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Подяки і грамоти

У п'ятничному конкурсі "Хто найбезсоромніший?" суттєву підтримку в проведенні дослідження надали добродії і добродійки basusyk, b0ris, denis_poltavets, fluffy__, higher_caps, ircmaan, joanerges, kosmacz, lastalajka, ludoedoed, mamay_m, markitka, miss_lenchick, pani_maidan, rastamandita. За це їм несамовита подяка.


Про сьогоднішній "Хто найсучасніший?" знову повідомили b0ris и higher_caps, які виявилися найвірнішими поплічниками в цій нелегкій, але веселій справі. До них, відволікшися від навіжених, які атакують її з питаннями про Цушка, приєдналася mentbuster (спасібо, Танєчка). А решта? Поки що проголосувало лише 76 осіб. Це трохи більше ніж вдвічі менше за "Хто безсоромніший?" і майже в чотири рази - ніж наш первісток, "Хто найрозумніший?" А я вже сподівався, що десь за півтора-два тижні окресляться якісь контури результатів...

В мене є лише один вельми принадний момент, що може вас спонукати до голосування. Згодом Ви будете точно знати, що найбільш набундючені з політиканів-конкурсантів є такими, бо ментально вродилися ігуанодонами та іншою плазуючою велетенською гидотою крейдяного та тріасового періоду. Адже пропорція між набундюченістю і несучасністю є прямою і очевидною.

Ласкаво просимо!

Latest Month

August 2010
S M T W T F S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Tags

Exchange Rates

My blog has planted an oak tree.

counter

Рейтинг блогов
Погода в Києві
Powered by LiveJournal.com