Zl (andriyko) wrote,
Zl
andriyko

Акція пам’яті і протесту проти брутальності міліції1 червня 2010 року о 10 год. Шевченківське РУ ГУ МВС України
(біля Інституту міжнародних відносин і Обласної лікарні)


Ігор Індило загинув у міліцейському відділку напередодні свого 20-го дня народження. Обставини загибелі дають вагомі підстави припускати, що його було забито насмерть тими, хто начебто покликаний "служити і захищати". Звісно, міліцейські чини все заперечують, проте кругова порука в органах та тортури як найдосконаліший засіб протидії та профілактики правопорушень, ниций стан правосвідомості т.з. правоохоронців давно стали притчею во язицех. Сьогодні цей нещасний хлопчина, завтра - будь-хто інший.

Більше про трагедію - http://www.google.com/search?sourceid=ie7&q=%D1%96%D0%B3%D0%BE%D1%80+%D1%96%D0%BD%D0%B4%D0%B8%D0%BB%D0%BE&rls=com.microsoft%3Auk%3AIE-SearchBox&ie=UTF-8&oe=UTF-8&rlz=1I7ASUS_enUS343

Це - акція протесту проти сваволі вітчизняних міліціонерів, які катують та вбивають людей в Україні. Протест стосуватиметься і спроб влади (законопроект 2450) обмежити право на мітинги в Україні. Однокурсники Ігоря Індила, студенти, матері пройдуть траурною ходою до Шевченківського відділку міліції, під який покладуть траурні вінки та квіти в пам'ять вбитого нелюдами в погонах хлопця (всі присутні хлопці мають бути з зав'язаними на рукавах світлими хустинками).

Акції солідарності пройдуть і в багатьох інших містах (наразі вже приєдналося 18 міст від Євпаторії, Донецька та Луганська до Ужгорода та Львова).


Контакти координаторів

Офіціальний прес-реліз

Є обґрунтовані сподівання на те, що нас буде багато.

Будь ласка, передайте це запрошення далі!


Tags: Україна, екзистенція, ментуріони
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments